Üye Girişi

Sisteme giriş kullanıcı adı ve şifresi kurumsal müşterilerimize ,firmamız tarafından verilmektedir.

Sipariş Teslimi Aç

7 items tagged "kadıköy"

1 - 7 Arası Sonuçlar ( Toplam 7 )

Kadıköy Tercüme Çeviri Hizmeti

Kadıköy Tercüme/Çeviri Hizmetleri:

Kadıköy ilçesinde tercüme ve çeviri hizmetlerini online olarak ve simultane –ardıl çevirilerde size getirerek hizmetinize sunuyoruz.

Kadıköy çeviri . com ile Kadıköy Bölgesinden her türlü çeviri hizmetini alabilirsiniz. Bu doğrultuda ihtiyacınız olan noter tasdiki gerektiren çevirilerinizi (teknik, ticari, hukuki, akademik, tıbbi, finansal, pasaport çevirileri) uzman ekibimizle Kadıköy bölgesine ulaştırmaktayız.

Kadıköy bölgesinden alacağınız çeviri hizmetlerinde  İngilizce, Çince, Baskça, Fransızca, Lehçe, İtalyanca, Zazaca İspanyolca, Gürcüce, Çekçe, Bulgarca, Arapça, Soranice, Almanca, Urduca, Pençapça, Romence, Bengalce, İsveççe Flemenkçe, Portekizce, Japonca, Hintçe, Korece, Rusça, Türkçe, Azerice, Fransızca, Ermenice, Ukraynaca, Farsça, Slovakça,  Sırpça, Yunanca, Macarca, Arnavutça, İbranice, Moğolca, Norveççe, Osmanlıca dillerinden Türkçe'ye ve Türkçe'den bu dillere çevirilerde kadikoyceviri.com u tercih edebilirsiniz.Bu dillerde yapılan çeviriler Kadıköy bölgesine kargo aracılığıyla da gönderebilen firmamız çeviri hizmetlerinde size rahatlığı, kaliteyi sunmayı hedefler.

Ayrıca Kadıköy bölgesine sözlü tercüme ile simultane ve ardıl terüman hizmeti de sunmaktayız. Sözlü tercüme ile simultne ve ardıl tercuman hizmeti ile Noter, mahkeme, nikah, emniyet, için gerekli olan sözlü tercüme işlemlerini yaptırabilir ardıl ve simultane tercüme ile konferans ve seminerlerde gerekli olan tercüme hizmetlerini alabilirsiniz.

Tüm İstanbul genelinde sunduğumuz sözlü çeviri ve tercüme hizmetleri ile tüm ülke çapında sunduğumuz yeminli tercüme ve çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca hizmet verdiğimiz diğer ilçelere de  Bakınız:

Acıbadem Tercüme Çeviri Hizmeti
Adalar Tercüme Çeviri Hizmeti
Arnavutköy Tercüme Çeviri Hizmeti
Ataşehir Tercüme Çeviri Hizmeti
Avcılar Tercüme Çeviri Hizmeti
Bağcılar Tercüme Çeviri Hizmeti
Bahçelievler Tercüme Çeviri Hizmeti
Bakırköy Tercüme Çeviri Hizmeti
Başakşehir Tercüme Çeviri Hizmeti
Bayrampaşa Tercüme Çeviri Hizmeti
Beşiktaş Tercüme Çeviri Hizmeti
Beykoz Tercüme Çeviri Hizmeti
Beylikdüzü Tercüme Çeviri Hizmeti
Beyoğlu Tercüme Çeviri Hizmeti
Bostancı Tercüme Çeviri Hizmeti
Büyükçekmece Tercüme Çeviri Hizmeti
Çatalca Tercüme Çeviri Hizmeti
Çekmeköy Tercüme Çeviri Hizmeti
Erenköy Tercüme Çeviri Hizmeti
Esenyurt Tercüme Çeviri Hizmeti
Eyüp Tercüme Çeviri Hizmeti
Fatih Tercüme Çeviri Hizmeti
Gaziosmanpaşa Tercüme Çeviri Hizmeti
Göztepe Tercüme Çeviri Hizmeti
Güngören Tercüme Çeviri Hizmeti
Kadıköy Tercüme Çeviri Hizmeti
Kağıthane Tercüme Çeviri Hizmeti
Kartal Tercüme Çeviri Hizmeti
Kızıltoprak Tercüme Çeviri Hizmeti (4)
Kozyatağı Tercüme Çeviri Hizmeti
Küçükçekmece Tercüme Çeviri Hizmeti
Levent Tercüme Çeviri Hizmeti
Maltepe Tercüme Çeviri Hizmeti
Maslak Tercüme Çeviri Hizmeti
Mecidiyeköy Tercüme Çeviri Hizmeti
Ortaköy Tercüme Çeviri Hizmeti
Pendik Tercüme Çeviri Hizmeti
Sancaktepe Tercüme Çeviri Hizmeti
Şaşkınbakkal Tercüme Çeviri Hizmeti
Selamiceşme Tercüme Çeviri Hizmeti
Şile Tercüme Çeviri Hizmeti
Silivri Tercüme Çeviri Hizmeti
Şişli Tercüme Çeviri Hizmeti
Söğütlüçeşme Tercüme Çeviri Hizmeti
Suadiye Tercüme Çeviri Hizmeti
Sultanbeyli Tercüme Çeviri Hizmeti
Sultangazi Tercüme Çeviri Hizmeti
Taksim Tercüme Çeviri Hizmeti
Tüccarbaşı Tercüme Çeviri Hizmeti
Tuzla Tercüme Çeviri Hizmeti
Ümraniye Tercüme Çeviri Hizmeti
üsküdar Tercüme Çeviri Hizmeti
Zeytinburnu Tercüme Çeviri Hizmeti

Kadıköy Çeviri Fiyat

 

Kadıköy çeviri sitesi , çeviri hizmetlerinde fiyat hesaplama yöntemlerinde kelime ve sayfa bazında hesaplama yapmaktadır.kadıköyde çeviri yaptırmak istediğiniz şu dillerin:”İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Lehçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Gürcüce, Arapça, Soranice, Urduca, Bengalce, Portekizce, Japonca, Pençapça, Korece, Türkçe, Ukraynaca, Farsça, Azerice, Romence, Flemenkçe, Sırpça, Yunanca, Çekçe, Bulgarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe” çevirilecek metinleri sayfa ve kelime bazında fiyatları hesaplayarak tercüme fiyat ve süresini bildirir.

Yukarıda sayılan “İngilizce, Almanca,  Rusça, Fransızca, Lehçe, Fransızca,  İtalyanca, İspanyolca, Gürcüce,  Arapça, Soranice, Urduca, Bengalce, Portekizce, Japonca, Pençapça, Korece, Türkçe, Ukraynaca, Farsça, Azerice, Romence, Flemenkçe, Sırpça, Yunanca, Çekçe, Bulgarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe” dilleri dışında da tercümanları bulunan ve tercüme fiyat ve hizmeti veren Kadıköy çeviri firması müşterilerinin teslim tarihlerine uyma konusunda hassasiyet gösterir.

Fiyat hesaplamasında kullandığımız yöntemler kelime sayısı ve sayfa sayısıdır.Bu sayılar 492 sayılı harçlar kanunu gereği,  dosya kağıdına 12 punto yazı karakteri büyüklüğünde yazılmış,  yirmi satırdan oluşan bir belgeyi bir sayfa kabul ederek yaparlar. 

Bir sayfa belge bilgisayar ortamında yazıldığında boşluksuz 1000 karakter veya 140 -180  kelimeye(sözcük) karşılık gelmektedir.
Fiyatlandırma işlemi asıl belge üzerinden değil,  çevirisi yapılması istenen hedef dil üzerinden yapılır.

Kadıköy çeviride yapılacak tercüme işlemlerinde sunulan fiyatları noter tasdik ücreti hariçtir.

Çeviri ve tercüme fiyatı almak istediğiniz metni ana sayfamızda bulunan Fiyat Al bölümünden girerek fiyatlama yapılmasını sağlayabilir ,  ofisimize gelerek fiyatlandırılmasını sağlayabilir,  telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen  “İngilizce, Almanca,  Rusça, Fransızca, Lehçe, Fransızca,  İtalyanca, İspanyolca, Gürcüce,  Arapça, Soranice, Urduca,  Bengalce, Portekizce, Japonca, Pençapça, Korece, Türkçe,  Ukraynaca, Farsça, Azerice,  Romence, Flemenkçe, Sırpça, Yunanca, Çekçe, Bulgarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe” dilleri dışında diller içinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

kadıköy tercüme fiyat

Referans Talebi

Kadıköy çeviri . com 
Dil çeviri hizmeti verdiğimiz firmalar hakkında referanslarımız , talebiniz doğrultusunda tarafınıza gönderilecektir.

Çeviri ve tercumanlık hizmeti verdiğimiz firmala referansları talebiniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

{chronoforms}referans{/chronoforms}

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımıza uygun, dinamik, sürekli değişen  dünyaya ayak uydurabilen, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve ekip ruhu taşıyan  profesyonelleri şirket bünyemize katarak, çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek  olarak tanımlayabiliriz. Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren şirketimizin, yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirerek;potansiyellerinin ortaya çıkarılmasını sağlamak,tercüme sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu  konumu korumak İK Politikamızın temelini oluşturur. 

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve çeviri sektörü içerisinde yer almak isteyen tercuman adaylarını , sürekli büyüyen kadromuz içerisine dahil etmek insan kaynakları politikamız gereğidir.

Çeviri Sektörü içerisinde sürekli iş ilanlarımızı takip edebilir ya da aşağıdaki form ile bize hemen ulaşabilirsiniz.
 

İnsan Kaynakları Başvuru Formu

{chronoforms}ik{/chronoforms}

Hakkımızda

Tercüme ve Organizasyon alanında dürüstlüğümüzle yola çıkarak ETİK kelimesini ilke edinmiş firmamız, Türkiye'nin her köşesine telefon, internet ve posta yolu ile hizmet vermektedir. Dünyada en çok kullanılan 128'e aşkın dilde çeviri hizmetini değerli müşterilerimize sunmak için kalifiye ve profesyonel dil çeviri uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.

Deneyimli ve teknik donanımlı kadromuz ile Incentive Organizasyonu, Etkinlik-Event Organizasyonları, Bayii Toplantıları, VIP/Havalimanı Transferleri, Yurtiçi/Yurtdışı Otel Rezervasyonu v.b alanlarda güler yüzlü ve titiz çalışmalarımızla çözüm üreterek memnuniyet sağlamaktayız. Çağdaş gelişime ayak uydurabilen yapısal oluşumu sayesinde, farklı alanlarda oluşturduğu bilgi birikim ve deneyimleri ile gerekli koordinasyonu sağlamakta, başarısını, kendi personeli ve yapısı içinde başlayan organizasyon anlayışıyla temsil etmektedir.


Etik ailesinin en genç üyesi olmakla beraber gelişen kurumsal yapı içerisinde çalışmalarıyla diğer faaliyetlerden kendini ayıran dil çeviri hizmetlerine özel olarak hazırlanmış bir yapıdır.Gruptan ayrı bir internet sitesi içerisinde gösterilen faaliyet neticesinin müşterilerimizle daha net bir iletişim kurma yolu, daha açık bir çalışma sistemi daha hızlı bir fiyatlama sistemi oluşturduğu tespit edilmiştir.
Bu doğrultuda ve günlük çalışmalarımız içerisinde müşterilerimizin beklentileri tepit edilerek hazırlanan web sitemiz siz değerli müşterilerimize kolay anlaşılabilir kolay ulaşılabilir ve kolay kullanılabilir bir deneyim sunmayı hedefler.

 

Kadıköy kadıköy,İngilizce, Çince, Fransızca, Lehçe, Fransızca, İtalyanca,Zazaca Baskça, İspanyolca, Gürcüce, Bulgarca, Arapça, Soranice, Almanca, Urduca, Pençapça, Bengalce, İsveççe Portekizce, Japonca, Hintçe, Korece, Rusça, Türkçe,

Kadıköy çeviri olarak verdiğimiz hizmet içerisinde sunduğumuz dillerde ( İngilizce, Almanca, Çince Rusça, Fransızca, Lehçe, Fransızca, İtalyanca,Zazaca Baskça, İspanyolca, Gürcüce, Arapça, Soranice, Urduca, Bengalce, İsveççe Portekizce, Japonca, Pençapça, Hintçe, Korece, Türkçe, Ukraynaca, Farsça, Azerice, Romence, Flemenkçe, Sırpça, Yunanca, Çekçe,Macarca, Bulgarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe, Osmanlıca, Slovakça) alanlarında çoğunlukla kendi bünyemizde istihdam ettiğimiz ilgili üniversitelerden mezun kalifiye ve sektörel bazda deneyim sahibi yeminli tercümanlarımız ve dil çeviri uzmanları ile birlikte çalışmaktayız.

Gelişen yapımızda sektör içerisinde sürekli tercüman iş ilanı yayınlarımız çeşitli alanlarda yayınlanmakta ve sadece tercüman iş ilanı değil internet sitemiz üzerinden büromuzda yüzyüze referansları değerlendirilerek yapılan mülakatlar neticesinde ekibimizi geliştirmekte ve çeviri-tercüme işlerimize hız kazandırmaktayız.

Bürolarımızın aşağıdaki ihtiyaçları günceldir.

Halen Fransızca tercüme konusunda Kadıköy büro;
Almanca Tercüme konusunda Kadıköy büro;
İngilizce tercüme konusunda Kadıköy büro ihtiyaçları bulunmaktadır.

Kadıköy tercüman iş ilanı adaylarının insan kaynakları bölümüne cv’lerini bırakmaları yeterli olacaktır.

Yoğun çalıştığımız diller olan: İngilizce, Çince, Fransızca, Lehçe, Fransızca, İtalyanca,Zazaca Baskça, İspanyolca, Gürcüce, Bulgarca, Arapça, Soranice, Almanca, Urduca, Pençapça, Bengalce, İsveççe Portekizce, Japonca, Hintçe, Korece, Rusça, Türkçe, Azerice, Ukraynaca, Farsça, Romence, Flemenkçe, Slovakça,  Sırpça, Yunanca, Çekçe,Macarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe, Osmanlıca, dışında kalan dillerde diploma ve deneyim sahibi iseniz kadıköy tercüme iş ilanı için form doldurmanız açık pozisyonlarda tercüman iş ilanlarımızdan önce değelendirilmeye alınması açısından yeterli ve önemlidir.

Kadıkyceviri.com’un Kadıköy tercüme bürosu iş ilanı ihtiyaçlarının karşılanması için yeni tercümanlar için sürekli sektörde ilanlarımız mevcuttur.

çince türkçe tercüme

   
 

 

Sunduğumuz Hizmetler

Noter Tasdikli Tercüme

Hukuken noter onayı gerektiren veya evrak teslim edeceğiniz makamın resmi onay talebi olduğunda yapılan bir işlemdir. Noter tasdikli tercüme hizmeti ; sözleşme, ihale dosyaları, pasaport, tutanak, diploma, öğrenci belgeleri ve buna benzer resmi evrakın noter yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi süreci olup tarafları yasal sorumluluk altına almaktadır.
Noter Tasdik ücreti ise ilgili noter tarafından ayrıca tahsil edilir. 

Hukuki Tercume

   Birçok şirket ve hukuk bürolarına, hukuki içerikli belge çevirisi hizmeti sunmaktayız. Şirket sözleşmeleri, mahkeme kararları, davalar , yönetmelikler, patent başvuruları, vekaletnameler, taahhütnameler, beyannameler gibi her türlü hukuki konuyu içeren tercümeler, hukuk dilini bilen uzman yeminli  tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

 

 

 

 

Ticari Tercumeler

Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, ithalat-ihracat evrakları, gümrük belgeleri, mali raporlar,karlılık analizleri,uluslar arası taahhütler, ihale ve şartname  belgeleri, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar, toplantı tutanakları v.b evrakın tercümeleri, konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Akademik Tercumeler

    Konusunda uzman tercüman kadromuzla ,her konudaki akademik tercümeleriniz, yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar konularında akademisyen ve öğrencilere güvenilir ve kaliteli tercüme hizmetleri vermekteyiz. 

Resmi Evrak Tercümeleri

Resmi Kurum ve Kuruluşlardan alınan veya Resmi Kurum ve Kuruluşlara verilmek üzere düzenlenen (vekaletname, taahhütname, muvafakat, sözleşme vb.) evraklarınızın tercümeleri  mümkün olan en kısa sürede ve doğru şekilde tercüme edilmektedir. 

Teknik Tercume

Teknik tercüme; elektronik cihazlar, kara, hava ve deniz ulaşım araçları, motor, aparat, elektronik cihazların kurulumu, fabrika makine kurulumları, bakım ve kullanım kılavuzlarının  tercümesini kapsar. Bu alandaki tercümeleriniz konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi  branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.  

Finansal Tercume

Finansal tercümelerde doğru terimlerin kullanımı çok önemlidir. Bu sebepten dolayı, bu terimlere hakim, finans konusunda uzman çevirmenlerle çalışmaktayız. Finans konusunda birçok bankaya, sigorta şirketlerine, yatırım ve menkul değerlerle ilgili  faaliyet gösteren şirketlere; yıllık rapor çevirisi, sigorta poliçesi çevirisi, bilanço çevirisi, finansal   rapor çevirisi, gelir tablosu çevirisi vb. konularda hizmet vermekteyiz. 

Medikal Tıbbi Tercumeler

Etik Tercüme Bürosu; eczacılık endüstrisi,tanı cihazları, laboratuar testleri, kullanım kılavuzları, ilaç prospektüsleri, tıbbi makaleler ve araştırmalar gibi Medikal-Tıbbi tercüme ihtiyaçlarınıza ,ilgili  sektörden titizlikle seçilmiş tercüman kadrosuyla , çözüm sunmaktadır. 

Simultane Tercüme

Simultane (Eş Zamanlı) ve Ardıl şeklindeki sözlü tercüme hizmetlerimizdir. Noter sözlüleri, iş  görüşmeleri, yabancı misafir/müşteri karşılama, rehberlik, yurtdışı seyahat, konferans, toplantı   ve sözlü tercüme konusundaki sektörden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla uzman   kadromuzla “Simultane/Sözlü Tercüme Hizmetleri” vermekteyiz.
Not: “Simultane/Sözlü Tercümelerde bir gün önceden randevu alınmasını rica ederiz

Bilişim Tercümeleri

Her türlü Yazılım ve Multimedia projesinin yerelleştirilmesine yönelik olarak ;kullanıcı ara yüzleri, kaynak görüşmeleri, dosyalar,yardım dosyaları ,hata raporları ,kullanım kılavuzları,grafikler ,ikonlar ve ses dosyalarının tamamının tercümeleri, alanında uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Web Sitesi Tercümesi

Web siteniz üzerinden başka ülkelerle iş yapmak ve ürünlerinizi yabancı ülkelere satmak  istiyorsanız,  onların dilini konuşmalısınız. Web sitesi tercümesi için tek ihtiyacımız  olan tarafınızca sağlanacak kaynak metinlerdir. Web sitesi tercümeniz, içermiş oldukları anahtar  mesajların anlam ve etkinliğini yitirmemesi için alanında uzman tercümanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.
Bu faktörlerin yanı sıra internet siteleri firmaların kimliklerini yansıtırlar. Şirketinizin büyümesini sağlamak ve aynı zamanda uluslararası arenada tanınırlık kazanarak pazar payınınızı artırabilmek için internet sitenizi yabancı dillerde yayınlamanız, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. 
İnternet siteniz dilediğiniz dile veya dillere, alanlarında uzman çevirmenler  tarafından tercüme edilir ve konusunda uzman editörler tarafından gerekli kontroller yapılır.

Masaüstü Yayıncılık Tercümesi

Kitap, Dergi,Gazete gibi yayıncılık sektörüne yönelik ihtiyaçlarınız ve Broşürler, Ürün Katalogları, Kullanım Kılavuzları,Ürün Ambalajları gibi her türlü matbu belgenin tercümeleri, deneyimli  tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.