Üye Girişi

Sisteme giriş kullanıcı adı ve şifresi kurumsal müşterilerimize ,firmamız tarafından verilmektedir.

Sipariş Teslimi Aç

11 items tagged "fiyat"

1 - 11 Arası Sonuçlar ( Toplam 11 )

Kadıköy Çeviri Fiyat

 

Kadıköy çeviri sitesi , çeviri hizmetlerinde fiyat hesaplama yöntemlerinde kelime ve sayfa bazında hesaplama yapmaktadır.kadıköyde çeviri yaptırmak istediğiniz şu dillerin:”İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Lehçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Gürcüce, Arapça, Soranice, Urduca, Bengalce, Portekizce, Japonca, Pençapça, Korece, Türkçe, Ukraynaca, Farsça, Azerice, Romence, Flemenkçe, Sırpça, Yunanca, Çekçe, Bulgarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe” çevirilecek metinleri sayfa ve kelime bazında fiyatları hesaplayarak tercüme fiyat ve süresini bildirir.

Yukarıda sayılan “İngilizce, Almanca,  Rusça, Fransızca, Lehçe, Fransızca,  İtalyanca, İspanyolca, Gürcüce,  Arapça, Soranice, Urduca, Bengalce, Portekizce, Japonca, Pençapça, Korece, Türkçe, Ukraynaca, Farsça, Azerice, Romence, Flemenkçe, Sırpça, Yunanca, Çekçe, Bulgarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe” dilleri dışında da tercümanları bulunan ve tercüme fiyat ve hizmeti veren Kadıköy çeviri firması müşterilerinin teslim tarihlerine uyma konusunda hassasiyet gösterir.

Fiyat hesaplamasında kullandığımız yöntemler kelime sayısı ve sayfa sayısıdır.Bu sayılar 492 sayılı harçlar kanunu gereği,  dosya kağıdına 12 punto yazı karakteri büyüklüğünde yazılmış,  yirmi satırdan oluşan bir belgeyi bir sayfa kabul ederek yaparlar. 

Bir sayfa belge bilgisayar ortamında yazıldığında boşluksuz 1000 karakter veya 140 -180  kelimeye(sözcük) karşılık gelmektedir.
Fiyatlandırma işlemi asıl belge üzerinden değil,  çevirisi yapılması istenen hedef dil üzerinden yapılır.

Kadıköy çeviride yapılacak tercüme işlemlerinde sunulan fiyatları noter tasdik ücreti hariçtir.

Çeviri ve tercüme fiyatı almak istediğiniz metni ana sayfamızda bulunan Fiyat Al bölümünden girerek fiyatlama yapılmasını sağlayabilir ,  ofisimize gelerek fiyatlandırılmasını sağlayabilir,  telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen  “İngilizce, Almanca,  Rusça, Fransızca, Lehçe, Fransızca,  İtalyanca, İspanyolca, Gürcüce,  Arapça, Soranice, Urduca,  Bengalce, Portekizce, Japonca, Pençapça, Korece, Türkçe,  Ukraynaca, Farsça, Azerice,  Romence, Flemenkçe, Sırpça, Yunanca, Çekçe, Bulgarca, Arnavutça, İbranice, Ermenice, Moğolca, Norveççe” dilleri dışında diller içinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

kadıköy tercüme fiyat

Hakkımızda

Tercüme ve Organizasyon alanında dürüstlüğümüzle yola çıkarak ETİK kelimesini ilke edinmiş firmamız, Türkiye'nin her köşesine telefon, internet ve posta yolu ile hizmet vermektedir. Dünyada en çok kullanılan 128'e aşkın dilde çeviri hizmetini değerli müşterilerimize sunmak için kalifiye ve profesyonel dil çeviri uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.

Deneyimli ve teknik donanımlı kadromuz ile Incentive Organizasyonu, Etkinlik-Event Organizasyonları, Bayii Toplantıları, VIP/Havalimanı Transferleri, Yurtiçi/Yurtdışı Otel Rezervasyonu v.b alanlarda güler yüzlü ve titiz çalışmalarımızla çözüm üreterek memnuniyet sağlamaktayız. Çağdaş gelişime ayak uydurabilen yapısal oluşumu sayesinde, farklı alanlarda oluşturduğu bilgi birikim ve deneyimleri ile gerekli koordinasyonu sağlamakta, başarısını, kendi personeli ve yapısı içinde başlayan organizasyon anlayışıyla temsil etmektedir.


Etik ailesinin en genç üyesi olmakla beraber gelişen kurumsal yapı içerisinde çalışmalarıyla diğer faaliyetlerden kendini ayıran dil çeviri hizmetlerine özel olarak hazırlanmış bir yapıdır.Gruptan ayrı bir internet sitesi içerisinde gösterilen faaliyet neticesinin müşterilerimizle daha net bir iletişim kurma yolu, daha açık bir çalışma sistemi daha hızlı bir fiyatlama sistemi oluşturduğu tespit edilmiştir.
Bu doğrultuda ve günlük çalışmalarımız içerisinde müşterilerimizin beklentileri tepit edilerek hazırlanan web sitemiz siz değerli müşterilerimize kolay anlaşılabilir kolay ulaşılabilir ve kolay kullanılabilir bir deneyim sunmayı hedefler.

 

Masaüstü Yayıncılık Tercümesi

Kitap, Dergi,Gazete gibi yayıncılık sektörüne yönelik ihtiyaçlarınız ve Broşürler, Ürün Katalogları, Kullanım Kılavuzları,Ürün Ambalajları gibi her türlü matbu belgenin tercümeleri, deneyimli  tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Fiyat talep edebilirsiniz.

Web Sitesi Tercümesi

Web siteniz üzerinden başka ülkelerle iş yapmak ve ürünlerinizi yabancı ülkelere satmak  istiyorsanız,  onların dilini konuşmalısınız. Web sitesi tercümesi için tek ihtiyacımız  olan tarafınızca sağlanacak kaynak metinlerdir. Web sitesi tercümeniz, içermiş oldukları anahtar  mesajların anlam ve etkinliğini yitirmemesi için alanında uzman tercümanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.
Bu faktörlerin yanı sıra internet siteleri firmaların kimliklerini yansıtırlar. Şirketinizin büyümesini sağlamak ve aynı zamanda uluslararası arenada tanınırlık kazanarak pazar payınınızı artırabilmek için internet sitenizi yabancı dillerde yayınlamanız, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. 
İnternet siteniz dilediğiniz dile veya dillere, alanlarında uzman çevirmenler  tarafından tercüme edilir ve konusunda uzman editörler tarafından gerekli kontroller yapılır.

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Fiyat talep edebilirsiniz.

Medikal Tıbbi Tercumeler

Etik Tercüme Bürosu; eczacılık endüstrisi,tanı cihazları, laboratuar testleri, kullanım kılavuzları, ilaç prospektüsleri, tıbbi makaleler ve araştırmalar gibi Medikal-Tıbbi tercüme ihtiyaçlarınıza ,ilgili  sektörden titizlikle seçilmiş tercüman kadrosuyla , çözüm sunmaktadır. 

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Çeviri için Fiyat talep edebilirsiniz.

Teknik Tercüme

Teknik tercüme; elektronik cihazlar, kara, hava ve deniz ulaşım araçları, motor, aparat, elektronik cihazların kurulumu, fabrika makine kurulumları, bakım ve kullanım kılavuzlarının  tercümesini kapsar. Bu alandaki tercümeleriniz konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi  branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Çeviri için Fiyat talep edebilirsiniz.

Resmi Evrak Tercümesi

Resmi Kurum ve Kuruluşlardan alınan veya Resmi Kurum ve Kuruluşlara verilmek üzere düzenlenen (vekaletname, taahhütname, muvafakat, sözleşme vb.) evraklarınızın tercümeleri  mümkün olan en kısa sürede ve doğru şekilde tercüme edilmektedir. 

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Çeviri için Fiyat talep edebilirsiniz.

(Pasaport tercümesi,vekaletname tercümesi,sözleşme tercümesi,yeminli tercüme çeviri hizmetleri gibi hizmetlerdir.)

(Pasaport tercümesi,vekaletname tyercümesi,sözleşme tercümesi,yeminli tercüme çeviri hizmetleri gibi hizmetlerdir.)

(Pasaport tercümesi,vekaletname tercümesi,sözleşme tercümesi,yeminli tercüme çeviri hizmetleri gibi hizmetlerdir.)

(Pasaport tercümesi,vekaletname tercümesi,sözleşme tercümesi,yeminli tercüme çeviri hizmetleri gibi hizmetlerdir.)

ingilizce,almanca,fransızca,arapça,rusça,boşnakça,türkçe,ispanyolca,çince,japonca

Akademik Tercümeler

Konusunda uzman tercüman kadromuzla ,her konudaki akademik tercümeleriniz, yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar konularında akademisyen ve öğrencilere güvenilir ve kaliteli tercüme hizmetleri vermekteyiz. 

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Çeviri için Fiyat talep edebilirsiniz.

 

ingilizce,romence,sırpça,rusça,bulgarca,çeviri

Ticari Tercümeler

Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, ithalat-ihracat evrakları, gümrük belgeleri, mali raporlar,karlılık analizleri,uluslar arası taahhütler, ihale ve şartname  belgeleri, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar, toplantı tutanakları v.b evrakın tercümeleri, konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Çeviri için Fiyat talep edebilirsiniz.

rusça,ingilizce,arapça,osmanlıca,hintçe,türkçe,fransızca,italyanca,almanca,çeviri
rusça,ingilizce,arapça,osmanlıca,gürcüce,türkçe,fransızca,italyanca,almanca,çeviri
rusça,ingilizce,arapça,osmanlıca,soranice,türkçe,fransızca,italyanca,almanca,çeviri

 

Simultane tercume

Simultane (Eş Zamanlı) ve Ardıl şeklindeki sözlü tercüme hizmetlerimizdir. Noter sözlüleri, iş  görüşmeleri, yabancı misafir/müşteri karşılama, rehberlik, yurtdışı seyahat, konferans, toplantı   ve sözlü tercüme konusundaki sektörden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla uzman   kadromuzla “Simultane/Sözlü Tercüme Hizmetleri” vermekteyiz.
Not: “Simultane/Sözlü Tercümelerde bir gün önceden randevu alınmasını rica ederiz

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Fiyat talep edebilirsiniz.

Bilişim Tercümeleri

Her türlü Yazılım ve Multimedia projesinin yerelleştirilmesine yönelik olarak ;kullanıcı ara yüzleri, kaynak görüşmeleri, dosyalar,yardım dosyaları ,hata raporları ,kullanım kılavuzları,grafikler ,ikonlar ve ses dosyalarının tamamının tercümeleri, alanında uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Fiyatlama bölümümüzden Hemen Fiyat talep edebilirsiniz.

çince türkçe tercüme

   
 

 

Sunduğumuz Hizmetler

Noter Tasdikli Tercüme

Hukuken noter onayı gerektiren veya evrak teslim edeceğiniz makamın resmi onay talebi olduğunda yapılan bir işlemdir. Noter tasdikli tercüme hizmeti ; sözleşme, ihale dosyaları, pasaport, tutanak, diploma, öğrenci belgeleri ve buna benzer resmi evrakın noter yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi süreci olup tarafları yasal sorumluluk altına almaktadır.
Noter Tasdik ücreti ise ilgili noter tarafından ayrıca tahsil edilir. 

Hukuki Tercume

   Birçok şirket ve hukuk bürolarına, hukuki içerikli belge çevirisi hizmeti sunmaktayız. Şirket sözleşmeleri, mahkeme kararları, davalar , yönetmelikler, patent başvuruları, vekaletnameler, taahhütnameler, beyannameler gibi her türlü hukuki konuyu içeren tercümeler, hukuk dilini bilen uzman yeminli  tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

 

 

 

 

Ticari Tercumeler

Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, ithalat-ihracat evrakları, gümrük belgeleri, mali raporlar,karlılık analizleri,uluslar arası taahhütler, ihale ve şartname  belgeleri, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar, toplantı tutanakları v.b evrakın tercümeleri, konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Akademik Tercumeler

    Konusunda uzman tercüman kadromuzla ,her konudaki akademik tercümeleriniz, yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar konularında akademisyen ve öğrencilere güvenilir ve kaliteli tercüme hizmetleri vermekteyiz. 

Resmi Evrak Tercümeleri

Resmi Kurum ve Kuruluşlardan alınan veya Resmi Kurum ve Kuruluşlara verilmek üzere düzenlenen (vekaletname, taahhütname, muvafakat, sözleşme vb.) evraklarınızın tercümeleri  mümkün olan en kısa sürede ve doğru şekilde tercüme edilmektedir. 

Teknik Tercume

Teknik tercüme; elektronik cihazlar, kara, hava ve deniz ulaşım araçları, motor, aparat, elektronik cihazların kurulumu, fabrika makine kurulumları, bakım ve kullanım kılavuzlarının  tercümesini kapsar. Bu alandaki tercümeleriniz konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi  branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.  

Finansal Tercume

Finansal tercümelerde doğru terimlerin kullanımı çok önemlidir. Bu sebepten dolayı, bu terimlere hakim, finans konusunda uzman çevirmenlerle çalışmaktayız. Finans konusunda birçok bankaya, sigorta şirketlerine, yatırım ve menkul değerlerle ilgili  faaliyet gösteren şirketlere; yıllık rapor çevirisi, sigorta poliçesi çevirisi, bilanço çevirisi, finansal   rapor çevirisi, gelir tablosu çevirisi vb. konularda hizmet vermekteyiz. 

Medikal Tıbbi Tercumeler

Etik Tercüme Bürosu; eczacılık endüstrisi,tanı cihazları, laboratuar testleri, kullanım kılavuzları, ilaç prospektüsleri, tıbbi makaleler ve araştırmalar gibi Medikal-Tıbbi tercüme ihtiyaçlarınıza ,ilgili  sektörden titizlikle seçilmiş tercüman kadrosuyla , çözüm sunmaktadır. 

Simultane Tercüme

Simultane (Eş Zamanlı) ve Ardıl şeklindeki sözlü tercüme hizmetlerimizdir. Noter sözlüleri, iş  görüşmeleri, yabancı misafir/müşteri karşılama, rehberlik, yurtdışı seyahat, konferans, toplantı   ve sözlü tercüme konusundaki sektörden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla uzman   kadromuzla “Simultane/Sözlü Tercüme Hizmetleri” vermekteyiz.
Not: “Simultane/Sözlü Tercümelerde bir gün önceden randevu alınmasını rica ederiz

Bilişim Tercümeleri

Her türlü Yazılım ve Multimedia projesinin yerelleştirilmesine yönelik olarak ;kullanıcı ara yüzleri, kaynak görüşmeleri, dosyalar,yardım dosyaları ,hata raporları ,kullanım kılavuzları,grafikler ,ikonlar ve ses dosyalarının tamamının tercümeleri, alanında uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Web Sitesi Tercümesi

Web siteniz üzerinden başka ülkelerle iş yapmak ve ürünlerinizi yabancı ülkelere satmak  istiyorsanız,  onların dilini konuşmalısınız. Web sitesi tercümesi için tek ihtiyacımız  olan tarafınızca sağlanacak kaynak metinlerdir. Web sitesi tercümeniz, içermiş oldukları anahtar  mesajların anlam ve etkinliğini yitirmemesi için alanında uzman tercümanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.
Bu faktörlerin yanı sıra internet siteleri firmaların kimliklerini yansıtırlar. Şirketinizin büyümesini sağlamak ve aynı zamanda uluslararası arenada tanınırlık kazanarak pazar payınınızı artırabilmek için internet sitenizi yabancı dillerde yayınlamanız, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. 
İnternet siteniz dilediğiniz dile veya dillere, alanlarında uzman çevirmenler  tarafından tercüme edilir ve konusunda uzman editörler tarafından gerekli kontroller yapılır.

Masaüstü Yayıncılık Tercümesi

Kitap, Dergi,Gazete gibi yayıncılık sektörüne yönelik ihtiyaçlarınız ve Broşürler, Ürün Katalogları, Kullanım Kılavuzları,Ürün Ambalajları gibi her türlü matbu belgenin tercümeleri, deneyimli  tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.